Misyonumuz & Vizyonumuz

En mükemmel varlık olan insanın, hayatının her aşamasında mükemmele layık olduğu düşüncesi kaliteyi evrensel bir değer konumuna getirdi. Küreselleşme sürecinde insan unsuruyla birlikte siyasetten sanata, eğitimden sağlığa kadar, artık her alanda belirleyici etken kalite oldu. Firmamız kurulduğundan itibaren üstün kalite, güven ve müşteri memnuniyeti yönetim anlayışını benimsemiş ve çalışmalarını bu çerçevede sürdürmüştür. Sektöründe hizmet kalitesini daha da yükselterek, öncü bir kuruluş olmak amacıyla toplam kalite konusunda Avrupa ve Dünyada ortak olarak kabul gören ISO Kalite Belgesi için çalışmalarına başlamıştır.

Bizler Empati rehau bayisi olarak biliyoruz ki; müşteri memnuniyeti ve tatmini, sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinin doğru saptanması ve eksiksiz yerine getirilmesiyle mümkündür. Bu doğrultuda toplam kalite yönetimi çalışmalarına başladık. Hedefimiz sunduğumuz hizmet kalitesini daha da yükselterek, öncü bir kuruluş olmaktır. Yerden ısıtma sistemleri üzerine rehau yetkili bayisi olarak en üst düzey hizmeti sunmaktayız.

33.jpg

Uluslararası faaliyette bulunan bir şirket ve sorumluluk sahibi bir işveren olarak EMPATİ kendi ticari faaliyeti dışında yer alan hususlarda da etkin. Yerden ısıtma günümüz teknolojisi ile en iyi düzeye getirilmiş ve klasik sistemlerden çok daha verimli bir hal almıştır.

Kuruluşumuz

EMPATİ LTD. 1997 yılından bu yana REHAU Isıtma ve Tesisat satış ve uygulama bayiliği yapmaktadır.2006 yılından itibaren bünyemize katılan REHAU Pencere Sistemleriyle beraber genişleyen Empati Ltd., REHAU’ nun 40 yılı aşkın tecrübesini,kalitesini ve güvenini sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız Rehau bayisi istanbul' da hizmet vermektedir.

REHAU YETKİLİ BAYİSİ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Empati LTD.ŞTİ Rehau Yetkili Bayi
Adnan kahveci cad. Yeşiltepe Sk. No:15/1 D:6
Küçükyalı
istanbul
Turkey 
+90 (216) 519 71 77