bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Empati Rehau Yerden Isıtma Sistemleri » Kurumsal

Kurumsal

Misyonumuz & Vizyonumuz

En mükemmel varlık olan insanın, hayatının her aşamasında mükemmele layık olduğu düşüncesi kaliteyi evrensel bir değer konumuna getirdi. Küreselleşme sürecinde insan unsuruyla birlikte siyasetten sanata, eğitimden sağlığa kadar, artık her alanda belirleyici etken kalite oldu. Firmamız kurulduğundan itibaren üstün kalite, güven ve müşteri memnuniyeti yönetim anlayışını benimsemiş ve çalışmalarını bu çerçevede sürdürmüştür. Sektöründe hizmet kalitesini daha da yükselterek, öncü bir kuruluş olmak amacıyla toplam kalite konusunda Avrupa ve Dünyada ortak olarak kabul gören ISO Kalite Belgesi için çalışmalarına başlamıştır.

Bizler Empatiltd olarak biliyoruz ki; müşteri memnuniyeti ve tatmini, sizlerin ihtiyaç ve beklentilerinin doğru saptanması ve eksiksiz yerine getirilmesiyle mümkündür. Bu doğrultuda toplam kalite yönetimi çalışmalarına başladık. Hedefimiz sunduğumuz hizmet kalitesini daha da yükselterek, öncü bir kuruluş olmaktır.

Uluslararası faaliyette bulunan bir şirket ve sorumluluk sahibi bir işveren olarak EMPATİ kendi ticari faaliyeti dışında yer alan hususlarda da etkin.

Kuruluşumuz

EMPATİ LTD. 1997 yılından bu yana REHAU Isıtma ve Tesisat satış ve uygulama bayiliği yapmaktadır.2006 yılından itibaren bünyemize katılan REHAU Pencere Sistemleriyle beraber genişleyen Empati Ltd., REHAU’ nun 40 yılı aşkın tecrübesini,kalitesini ve güvenini sizlerle buluşturmaktadır.

REHAU bayiliğinin yanı sıra, 1999 yılında Sac-Demir satış ve pazarlamasına başlayan firmamız, EREĞLİ DEMİR ÇELİK güvencesini ve geniş ürün yelpazesini arkasına alarak sizlerin taleplerine cevap vermektedir.

Firmamızda 10mm ile 3” kalınlıkları arasında, istenilen özel boyutlarda boru-profil imalat ve satışı yapmaktayız.

EMPATİ PVC KAPI PENCERE YERDEN ISITMA TESİSAT SİST. SAN TİC LTD.ŞTİ. -
                         

İSTANBUL / KÜÇÜKYALI VD.  3340496162 ×